Galéria

Malá Fatra - udržujeme tradície 2017

Po minuloročnom úspešnom 0-tom ročníku nášho výletu s názvom „Šľapanica“ sa nám po pozitívnych ohlasoch opätovne zažiadala návšteva hôr. Akcia vyšla presne podľa programu v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi "aj zvieratkami".

Šľapanica 2016

Nultý ročník Šľapanice sa uskutočnil podľa plánu. Prekročil očakávania a na základe účasti možno konštatovať, že aj nasledujúci prvý ročník sa črtá na akciu s príjemnými ľuďmi v príjemnom prostredí ďaleko od problémov.

Laviňák 2015

Prvý ročník seminára o lavínovej prevencii a záchrany z lavíny sa po neúspešnom pokuse (2014, kvôli snehu) tento rok mimoriadne vydaril. Pod vedením kamaráta, inštruktora a člena Horskej Služby Riša. Akcia sa uskutočnila na Táloch v dome horskej služby. Terénny workshop prebiehal pod Štefaničkou a Jaskyňou Mŕtvych Netopierov. Vďaka všetkým chlapcom z Horskej služby čo sa o nás postarali a všetkým kamarátom za príjemnú atmošku. O rok zase.

Žúrka v galérii III.

Už v poradí tretia prezentácia zážitkov našich kamarátov z potulkov svetom letom. Žienky sa postarali aj o domáce dobrotz vo forme koláčikov.

Paklenica 2014

Výlet do chorvátskeho národného parku Paklenica. Lezenie, kúpanie a iné dobroty.

Žúrka v galérii II.

Prezentácia zážitkov našich priateľov z ich potulkov svetom spojenú s posedením a možnosťou pozrieť si aktuálnu výstavu fotografií v Stredoeuropskom dome fotografie.

Xtrip mix

Zmes fotiek z našich potulkov.

Dolomity 2011

Našim zámerom bolo odhaliť krásy Talianských Dolomitov a zdolať niekoľko vybraných zaistených turistických trás - „via ferata“ nachádzajúcich sa v okolí mesta Cortina d’Ampezzo. Trasy sú v blízkosti skalných veží Tre Cime di Lavareto, v masíve Tofana a Rotwand. Súčasťou je aj výstup po ľadovci na samotnú Marmoladu (3343mnm - najvyšší vrchol Dolomitov). V čase oddychu sme nezabudli ani na kultúru a pamiatky miest Merano a Bolzano.

Soča 2012

Bol to skvelý výlet do Julských Álp, kde sme zažili 2 dni skvelého raftingu na rieke Soča a 1 deň canyoningu v kaňone potoka Sušec.

Laviňák 2011

Nultý ročník seminára o prevencii lavínového nebezpečenstva a záchrany z lavíny Pod vedením inštruktora, člena Horskej Služby Riša. Akcia sa uskutočnila v Tatrách a veľmi sa podarila.

Lyžba 2012

Snowboardovo - lyžiarsky kurz pre našich priateľov plný prekvapení a zážitkov cez deň aj po tme .

Ľadovcová Hobľovačka 2012

Na hranici Talianska a Francúzka, v masíve Mont Blancu sa na talianskej strane nachádza komerčne lyžovateľný ľadovec Puanta Hell Bronner (3452 m.n.m.) ktorý padol za obeť tomuto tripu.